CWO JO14-2 knokt zich terug en pakt verdiend een punt bij Victoria!
Van een 2-0 achterstand naar een knappe 3-3. Een wedstrijd waarin vooral de tweede helft liet zien wat deze ploeg in huis heeft!
Zaterdag 31 oktober begon voor CWO JO14-2 de tweede fase van de competitie. Na een mooie oefenwedstrijd vorige week wachtte nu de eerste wedstrijd in de derde klasse, uit tegen Victoria JO14-2. Met trainers Frank, Pascal en Serge langs de lijn en een bijna complete selectie reisde CWO vol goede moed af.
Alleen Jip moest deze keer verstek laten gaan. De overige spelers waren er klaar voor: Ömer, Givanie, Sem, Mas, Dewi, Rover, Miquel, Samuel, Adam, Temesgen, Amin, Joshua, Bing, Eysan, Kyo, Sovian en keeper Ivano (Blessure van vorige week viel gelukkig mee!).
Een lastige start
De eerste minuten verliepen helaas niet zoals CWO had gehoopt. Victoria begon scherp en wist al in de 4e minuut de openingstreffer te maken. Drie minuten later stond het zelfs 2-0. Een flinke tegenvaller voor CWO, dat duidelijk even moest zoeken naar het eigen spel.
Toch liet de ploeg zich niet zomaar uit het veld slaan. In de 17e minuut kwam CWO terug in de wedstrijd. Samuel verzorgde het voorbereidende werk en legde de bal klaar voor zijn broer Joshua, die beheerst afrondde: 2-1!
Victoria wist in de 30e minuut opnieuw te scoren en bracht de voorsprong terug naar twee doelpunten. Maar vlak voor rust liet CWO zien dat het nog lang niet klaar was. Eysan bewaarde de rust en het overzicht, waarna Ömer de aanval bekroonde met een doelpunt: 3-2! Een belangrijk moment vlak voor de pauze.
Een heel ander CWO na rust
In de kleedkamer maakten de trainers duidelijk dat er nog meer gevraagd werd. De afspraken van voor de wedstrijd moesten beter worden uitgevoerd. Fel op de bal, de bal willen veroveren en bij balbezit juist rust en overzicht bewaren. Elkaar aanspelen in de ruimte en vooral laten zien dat je de bal écht wilt hebben.
En dat was na rust duidelijk te zien!
CWO kwam met een andere mentaliteit het veld op. Er werd meer druk gezet, spelers hielpen elkaar en het hele team ging vol voor de bal. Het was niet langer afwachten, maar zelf het initiatief nemen.
Die gezamenlijke inzet werd in de 55e minuut beloond. Door de hoge druk van het hele team op de helft van de tegenstander kwam de bal bij Kyo terecht. Hij wist de aanval doeltreffend af te ronden en bracht de stand op 3-3!
Wat een verschil met de eerste helft! CWO had zich knap teruggevochten en liet zien dat inzet, strijd en samenwerken echt het verschil kunnen maken.
Een punt én een traktatie!
Na afloop werden de spelers in de kleedkamer uitgebreid bedankt voor het vertoonde spel en vooral voor de andere instelling in de tweede helft. Dit was precies wat de trainers wilden zien: laten merken dat je de bal wilt hebben en daar ook zelf alles voor geven.
En alsof een 3-3 gelijkspel nog niet genoeg reden was voor een feestje, hadden Samuel en Joshua nog een verrassing in petto. De broers deelden een lekkere traktatie uit, want zondag 1 november worden ze alweer 13 jaar! Namens het hele team van harte gefeliciteerd, mannen!
CWO JO14-2 neemt dus een verdiend punt mee uit Vlaardingen, eh… nee, uit de uitwedstrijd bij Victoria. Maar misschien nog belangrijker: de ploeg heeft laten zien wat er mogelijk is als iedereen er samen vol voor gaat.
Een mooie les én een prima start van fase 2. Op naar de volgende wedstrijd!
Trainers,
Frank, Pascal en Serge
