CWO JO13-3 overtuigend door naar ronde 2 van de beker
Op zaterdag 24 januari 2026 heeft CWO JO13-3 zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het bekertoernooi. Op veld 1, onder een heerlijk zonnetje en gesteund door een vaste harde kern supporters op de tribune, werd Spijkenisse JO13-6 met maar liefst 8-1 verslagen.
Na de winterstop liet CWO direct zien dat het team duidelijke stappen heeft gezet. In de eerste helft speelde de ploeg sterk combinatievoetbal en nam het volledig het initiatief. Dit resulteerde in een comfortabele 4-0 ruststand.
Na rust wist Spijkenisse eenmaal te scoren (4-1), maar CWO herpakte zich snel. Met verzorgd spel, veel beweging en goede samenwerking liep de thuisploeg verder uit naar een verdiende 8-1 eindstand.
Met deze overwinning kan CWO JO13-3 vol vertrouwen beginnen aan de laatste fase van het seizoen. Daarnaast kijkt het team met enthousiasme uit naar de tweede ronde van het bekertoernooi.
Trainers
Frank & Serge
