Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Contributies 2018-2019
maandag 13 augustus 2018 15:12

Het nieuwe voetbalseizoen is in volle gang. Vanaf volgende week ontvangt elke lid een e-mail en / of een sms met het verzoek om de contributie te betalen. Als lid wordt of bent u hiervan op de hoogte gesteld middels een e-mail of per brief.

 

U kunt inloggen middels een link op uw persoonlijke pagina. Hier kunt u ook kiezen om uw contributie in één keer te betalen of in 4 termijnen. De betalingen verlopen via automatische incasso of via iDEAL. Gespreid betalen kan alleen via automatis

che incasso. Wij vragen u vriendelijk de contributie zo spoedig mogelijk te voldoen.

Mocht u om persoonlijke redenen willen stoppen met voetballen en uw lidmaatschap willen opzeggen, dan is dit alleen schriftelijk mogelijk via het e-mailadres: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Wij hanteren hierin de richtlijnen zoals opgenomen in onze reglementen, die zijn opgenomen op onze website.

Namens het Bestuur van sv CWO

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)
Mosaiah Uiterloo (18/12)
Nygel Martis (19/12)
Danouk Schrijvershof (20/12)
Reginho Sordam (21/12)
Lina Lanjri (23/12)
Rabia Durmus (23/12)