Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Een wisseling van de wacht PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 17 mei 2018 19:35Zo mag het genoemd worden toen afgelopen woensdag in het bijzijn van de (bijna) complete staf van onze A-selektie de ondertekening plaatsvond van de nieuwe contracten van de trainers Rafael Andrade, Dennis van der Waal (beiden voor CWO 1) en Chris Latupeirissa (CWO 2). Ook aanwezig hierbij was de nieuwe keeperstrainer Hilco van Ark en de nieuwe leider, Klaas Bot; voor Chris en Hilco een terugkeer naar de oude club, voor Klaas een nieuwe functie.


V.l.n.r. Gert Jan Pleijsier (TC), Henk Vlielander (verzorger), Dennis van der Waal (ass. trainer 1), Chris Latupeirissa (trainer 2), Klaas Bot (leider 1), Ricardo Veldhoen (ass. Scheidsrechter 1), Yvar Buckers (ass. Scheidsrechter 2), Hilco van Ark (keeperstrainer), Rafael Andrade (hoofdtrainer).


V.l.n.r. Chris, Rafael en Dennis gaan tekenen, bestuursleden Jason Stoop, Robert Boot en Sjaak van der Kroon kijken toe.


Om een handtekening te zetten is een pennetje wel handig.


Felicitaties voor de trainers van Gert Jan en Ricardo.


Welkom bij de club Chris!

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)