Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO Masita kleding ook online te bestellen! PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 30 april 2018 19:57Via bovenstaande button of via de link ( http://cwo.masita.com/ ) is het vanaf heden mogelijk jouw CWO Masita kleding online te bestellen! Ook altijd terug te vinden onder het balkje 'CWO Kleding'.
Hierbij kan je kiezen of je jouw bestelling wil ophalen in de winkel van Sporthuis Mart van Dam of gewoon thuis laat bezorgen.

Binnen de prijzen is al rekening gehouden met jouw leden voordeel, neem dus snel eens een kijkje in de webshop en bestel voordelig jouw CWO outfit! Passen kan uiteraard op voorhand prima in de winkel van Sporthuis Mart van Dam aan de van Hogendorplaan 9A.Wanneer je een offerte voor een geheel team met sponsoring wenst te ontvangen verloopt dit altijd nog via de sponsorcommissie ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ) en niet via deze webshop!

Wij wensen je veel shop plezier!

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)