Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO zoekt jeugdtrainers PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 30 maart 2018 20:47De jeugdafdeling van sv CWO groeit gestaag waardoor wij op zoek zijn naar enthousiaste  beginnende en ervaren jeugdtrainers in meerdere categorieën. Heeft u interesse om één van de jeugdteams volgende seizoen te trainen, neem dan via de mail contact op met het bestuur ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ), waarin u vermeld wat uw voetbal- en/of trainerservaringen zijn en naar welke leeftijdsgroep uw voorkeur uitgaat. Wij kijken uit naar uw bericht.

 
Recente artikelen in de categorie Vacatures

Deze week zijn jarig:

Berivan Bars (23/05)
Eymen Bengi (24/05)
Dylan Monteiro Semedo (26/05)
Isabelle Seij (26/05)
Leonardo Lima Correia (26/05)