Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Selectie sv CWO blijft grotendeels intact
vrijdag 02 maart 2018 10:24De Technische Commissie van sv CWO is verheugd om te kunnen melden dat een groot deel van de selectie heeft aangegeven ook in het komende seizoen op het Trimpad actief te zullen zijn, waardoor alvast een stevige basis is gelegd. Het betreft o.m. Laurens Cruz, Colin Pleijsier, Arij van Bree, Mike van der Meer, Igor Markovic, Rick Pleijsier, Rick van Haren, Steve Hijmans, Gio Boaventure, Jim Onderdelinden, Talha Koc, Danny de With en Floris van Dorp.

Uiteraard lopen er nog een aantal gesprekken en we hopen binnenkort met meer nieuws te komen!


Talha Koc is een van de spelers die ook volgend seizoen bij sv CWO zal spelen.
Foto Klaas Bloem.

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Chendra Fraaij (21/11)
Roy Ducaneaux (22/11)
Kenan Havan (26/11)