Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Inloopspreekuur Jeugdsportfonds bij CWO PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 19 februari 2018 19:50Vlaardingen in Beweging en CWO organiseren op 12 maart van 19.00 tot 20.00 uur een inloopspreekuur voor gezinnen met een minimuminkomen. De ViB buurtsportcoaches geven informatie over het Jeugdsportfonds en helpen u om uw kinderen aan te melden. Zo kunnen kinderen van deze gezinnen tot een jaar lang vanuit vergoeding sporten.

'Alle kinderen moeten kunnen sporten!'

Het Jeugdsportfonds geeft sportkansen aan kinderen en jongeren van 4 tot 18 jaar uit gezinnen waar onvoldoende geld is om lid te worden van een sportvereniging. Voor die kinderen betaalt het Jeugdsportfonds de contributie en in bepaalde gevallen de sportattributen en/of -kleding. De ViB buurtsportcoaches zijn tussenpersonen (intermediairs) en kennen de spelregels van het Jeugdsportfonds. De ViB buurtsportcoach in uw wijk kan een aanvraag voor uw kind(eren) indienen.

Op maandag 12 maart is er bij CWO een gratis inloopspreekuur waar de ViB buurtsportcoach informatie zal verstrekken over het aanvragen van het Jeugdsportfonds.

U bent van harte welkom!

Voor vragen en/of meer informatie over het inloopspreekuur kunt u contact opnemen met 010-3132778.

 

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)