Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Een geslaagd FIFA-toernooi PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 14 januari 2018 08:34Als de competitie op het veld stil ligt dan ga je wat anders doen, naar het strand bijvoorbeeld én een FIFA-toernooitje spelen. Dat vonden een heleboel spelers ook een prima idee en er werd er tot het einde toe fanatiek gestreden op het digitale voetbalveld.

Bij de pupillen was het uiteindelijk Sven die zich FIFA-kampioen mocht noemen, met Nouafal, Jad en Djuvendrick op de overige ereplaatsen. Bij de junioren was Milan de sterkste en Wout, Berkan en Pascal runners-up.Klik hier voor nog meer foto's van het FIFA-toernooi, gemaakt door Klaas Bloem.

 

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd activiteiten

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)