Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Laatste aanmaning betalen contributie 2017-2018 PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 15 november 2017 13:19

Dit bericht is bestemd voor de leden die nog niet betaald hebben en/of nog geen betalingsregeling getroffen hebben met ClubCollect.

Beste CWO-lid,
Iedereen is gewend dat er altijd afspraken gemaakt kunnen worden met CWO over het betalen van de contributie. Sinds vorig jaar zijn wij overgegaan op Club Collect (CC). Dit seizoen vindt de incasso van de contributie ook via hen plaats. Als bestuur hebben wij aanvullend hierop meerdere leden per e-mail, sms en whatsapp benaderd met de mededeling dat er nog geen actie is ondernomen richting Club Collect.

Onlangs heeft het bestuur een inventarisatie gemaakt en het blijkt dat een deel van onze leden de afspraken niet nakomt of niet reageren op onze aanmaning en de aanmaning van CC. Dit is voor ons niet meer acceptabel. Dit betekent niet dat we strenger worden, maar dat wij graag zien dat de contributie betaald wordt volgens de geldende afspraken. Om die reden hebben wij als bestuur het volgende besloten voor de leden die op dit moment nog niet betaald hebben. Heb je dit als lid wel gedaan of heb je reeds via CC aangegeven dat er in termijnen betaald wordt, dan kun je dit bericht buiten beschouwing laten.

Besluiten genomen door bestuur:

•    Vóór 1 december a.s. moet minimaal 50% van het contributiebedrag betaald zijn
•    Per 1 januari 2018 moet het volledige contributiebedrag betaald zijn
•    Indien er niet  aan deze afspraken gehouden wordt, dan gaat per direct een speel- en een trainingsverbod in.
•    Er worden géén betalingsregelingen getroffen.

Dus voorkom een mogelijk speel- en trainingsverbod voor jezelf of uw kind en betaal de contributie. De contributie kun je overmaken naar:

NL29INGB0006922097 t.n.v. sv CWO o.v.v. je naam en elftal

Nogmaals laat je het op zijn beloop gaan dan zal per genoemde data  de blokkade ingaan voor de leden die geen gehoor hier aan geven en niet betaald hebben.

Alvast dank voor jullie medewerking.

Bestuur CWO

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Jayden Forst (21/07)
Devon Simon (27/07)
Doe Duifhuysen (27/07)
Jay Onderdelinden (27/07)

Wedstrijdverslagen