Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO introduceert de Clubcard PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 11 oktober 2017 11:49Vanaf vandaag kunnen alle leden en iedereen die CWO een warm hart toedraagt zich aanmelden voor de CWO Clubcard. Aanmelden kan achter de bar van onze kantine of via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Wat is een Clubcard?
De Clubcard wordt GRATIS verstrekt en is een eenvoudig betaalmiddel voor alle consumpties in onze kantine. Via een normale pinbetaling kan je een saldo op de Clubcard plaatsen en opwaarderen om vervolgens eenvoudig consumpties af te rekenen. Zo hoef je geen pinpas of geld meer mee te nemen (of geven) naar de club. De Clubcard heeft geen pincode. Om te betalen leg je de Clubcard op de kaartlezer en klaar is Kees!

Sponsor
Multivlaai, Hof van Spaland 54 in Schiedam (010-4735886) sponsort de Clubcard waardoor we deze GRATIS kunnen aanbieden.

Einde consumptiebonnen
Mochten er nog mensen in het bezit zijn van consumptiebonnen, lever deze voor 1 januari 2018 in. Na deze datum zijn ze niet meer geldig.

Vragen?
Heb je  vragen over het gebruik van de Clubcard of moet je Clubcard worden geblokkeerd in verband met verlies of diefstal? Stuur een mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)