Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Zaterdag 23 sept; De zon schijnt voor onze MO19 tegen Smitshoek PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 25 september 2017 10:01

Het was een warme dag om te spelen. Ondanks dat wisten we met 8-0 te winnen van Smitshoek. Beginnend met een doelpunt van Jovita! Door de 1-0 kregen we de smaak te pakken en er volgden al snel 3 doelpunten door Berivan. Het waren er bijna 4 geweest door een mooie voorzet van Nathalie, alleen werd er gevlagd voor buitenspel. Daarna volgde de rust.

Na de rust werd er een prachtig doelpunt gescoord vanuit een vrije trap door Pien.
Jovita wist met haar snelle sprint de verdediging van Smitshoek radeloos achter zich te laten en scoorde de 6 en 7-0. De tegenstanders lukten het maar niet om een doelpunt te maken. Onder andere vanwege een paar mooie reddingen van onze keepster Shannon en natuurlijk de verdediging. Zo was Ancka de snelle spits van de tegenstander vaak te slim af en wisten ook Yara, Pien, Quinty en Isabelle de ballen goed weg te werken. In de allerlaatste 5 minuten wist Daniëlle nog een doelpunt te scoren. 8-0! De stemming in de kleedkamer was niet te beschrijven!

Daarnaast willen we de ouders bedanken die weer gereden hebben, top!
Ook hadden we een primeur. Danny vlagde de eerste helft en Edwin de tweede helft foutloos!
Bedankt.

Linda 

 
Recente artikelen in de categorie Wedstrijdverslagen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)
Pien Voshaar (24/06)
Dani Koning (25/06)