Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Welke stoere meiden gaan bij ons de sportieve uitdaging aan ? PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 14 juli 2015 14:40Bij de meiden D kunnen wij nog een paar meiden gebruiken die hun mannetje kunnen staan op het veld, meiden in de leeftijd van 9,10 of 11 jaar. Het meiden D-team is een enthousiaste groep meiden die graag ook volgend seizoen weer willen laten zien wat zij kunnen op het veld.

Daarnaast hebben we bij de meiden B nog een keepster nodig (leeftijd ongeveer tussen de 13 en 16 jaar). Ben je sportief en niet bang voor de bal, dan kunnen wij je goed gebruiken bij de meiden B. Een sportief en gezellig team met veel humor.

Reageren kun je naar de trainer Gerald Voshaar of leidster Regina Hartman waarvan de contactgegevens vermeld staan op de CWO-site onder de jeugdteams MB en MD.

Durf jij ??
 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)