Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO legt Danny Molendijk voor 3 jaar vast PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 05 januari 2013 22:58

Danny Molendijk gaat vanaf volgend seizoen naast zijn functie als technisch manager ook de functie van hoofdtrainer voor de zaterdag vervullen. Danny Molendijk die dit seizoen begonnen is met taken die beperkt waren tot de jeugd, krijgt vanaf volgend seizoen de leiding over alle teams. Danny Molendijk is geen onbekende trainer binnen Vlaardingen, hij was o.a. trainer bij Zwaluwen en fusiepartner HVO. Zijn visie sluit uitstekend aan bij het beleid van CWO. Hij staat er om bekend veel eigen jeugd in te passen in de selectie, wat helemaal aansluit bij de wensen van CWO.


Danny Molendijk (rechts)


CWO is een contract van 3 seizoenen overeengekomen. Voor CWO zondag 1 kunnen zich nog kandidaten melden, ook beginnende trainers kunnen zich melden. De gesprekken zullen naar alle waarschijnlijkheid begin februari plaatsvinden.
Kandidaten kunnen zich aanmelden via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.


 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)