Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Olaf Staar in het ziekenhuis (UPDATE) PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 20 juli 2012 21:07

Beste ouders en kinderen van het jeugd voetbalkamp “ De Peppelberg”.

Vandaag bereikte ons het bericht dat Olaf Staar in het ziekenhuis ligt. Naar alle waarschijnlijkheid is dit door een tekenbeet gekomen op het voetbalkamp. De teek is niet op het lichaam van Olaf aangetroffen, verschillende artsen, hebben naar aanleiding van de symptomen, de link gelegd naar een besmette tekenbeet.


Hierbij willen we alsnog de ouders er op wijzen om hun kinderen goed in de gaten te houden. De kans is heel klein, maar het kan werkelijk zo zijn dat je gestoken wordt door een geïnfecteerde teek, deze toch niet kan zien omdat je door spelen, je wassen enz. de teek eraf gaat, je geen grote ronde schijf op je huid ziet, maar dus toch gestoken bent.

UPDATE 30 juli 2012
Olaf is sinds 4 dagen van de prednison af, nu nog 1 antibioticakuur te gaan. Hierna kan het infuusnaaldje verwijderd worden. Olaf heeft de ziekte van Lyme in zijn lichaam, en moet hiermee leren omgaan. De vakantie duurt nog vier weken, hierin kan Olaf zich meer herstellen voor komend schooljaar. Olaf herstelt heel langzaam maar het gaat de goede kant op.

Wilt u een kaartje willen sturen?
Olaf Staar
Lusthofstraat 36
3135 CX Vlaardingen

Namens het bestuur,
Hans Westerdijk

 

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)