Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

KNVB Uitslagen en Programma Widget PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 14 december 2011 15:30

Het is al heel lang aangekondigd door de KNVB, maar nu hebben we het eindelijk tot onze beschikking! De KNVB Uitslagen en Programma Widget. De widget ziet u aan de linkerzijde van de site. Het lijkt erop dat de widget nu goed functioneert. Vanaf nu zullen ook de oefenwedstrijden te zien zijn. Helaas kunnen oefenwedstrijden niet worden weergegeven bij de afzonderlijke programma's (via senioren of jeugd naar je team). Dus alleen aan de linkerzijde van de website.

Let op dat de thuis- en uitwedstrijden apart staan vermeld (zie hieronder). Als je verder via het menu-item 'senioren' of 'jeugd' naar je eigen team gaat, staat het actuele programma voor jouw team aangegeven (zonder oefenwedstrijden).

Hieronder een afbeelding waarop staat aangegeven wat welke knop betekent.Als er staat "Er zijn geen wedstrijden bekend voor de komende 14 dagen", geldt dat alleen voor het geselecteerde programma (dus of het thuisprogramma of het uitprogramma). In het andere programma kunnen dus gewoon wedstrijden op het programma staan!

Verder krijg je extra informatie als je op een wedstrijd klikt, zoals veld- en kleedkamerindeling (zie hieronder).

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)