Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Pupillentrainer cursus van start PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 14 september 2011 13:41

Op vrijdag 7 oktober begint de pupillentrainer cursus voor de trainers van sv CWO. Er hebben zich al zestien trainers ingeschreven voor de cursus. En er zijn nog acht plekken over. Wanneer je interesse hebt om deze cursus te volgen, kan je een mailtje sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

De trainers die zich hebben opgegeven zijn:

Beekink Bert B2
Kooij Arie-Jan C3
Hoek van de Arno D1
Voshaar Gerald D2
Veldhoen Ricardo D3
Ster van der Johan D4
Voort van der Jacques E2
Vink Kasper E4
Koning Marcel F1
Menon Anil F1
Ozkan Sait F2
Buckers Rene F3
Merrol Naarden F3
Maatsen Edward F4
Smit Frank F4
Hoof van Willem VS

De KNVB is wereldwijd toonaangevend op het gebied van opleidingen. Of het nu gaat om betaald of amateurvoetbal, op het veld of in de zaal: de KNVB Academie heeft een voorbeeldfunctie. Aandacht voor de cursus pupillentrainer.

Doel en inhoud:
De opleiding Pupillentrainer geeft kennis en inzicht om jeugdige voetballers in de leeftijd van 5 tot 13 jaar te trainen en coachen. In de praktijk leert de cursist hoe kinderen kunnen leren voetballen, hoe je dat aan hen over moet brengen en in training en in coaching vorm kan geven.

Onderwerpen:
* Het trainen van jeugdspelers in de verschillende leeftijdsgroepen
* Kenmerken van de verschillende leeftijdsgroepen
* Jongens- en meisjesvoetbal
* Leiding geven aan jeugdspelers

De inhoud komt overeen met de inhoud van de F-, E-, en D-modulen.

Organisatie:
De KNVB Academie gaat uit van competentiegericht opleiden. De cursisten staan daarin centraal en worden ondersteund in hun leerproces. De cursisten voeren tijdens de opleiding in de praktijk opdrachten uit die worden vastgelegd in een logboek(portfolio).

De opleiding bestaat uit twee delen: een cursus- en een ervaringsdeel. Het cursusdeel, met veel praktijk, bestaat uit 8 bijeenkomsten van 3 uur en wordt op avonden gegeven en zelfstudie.

Het ervaringsdeel bestaat uit:
het minimaal een keer per week gedurende de opleiding trainen en coachen van pupillen (minimaal 6 trainingen en 3 wedstrijden). Tijdens dit ervaringsgedeelte worden opdrachten uitgevoerd en de producten hiervan worden verzameld in het portfolio.

De deelnemers die aan de gestelde eisen voldoen, ontvangen een diploma.

Carlo Krznaric

Combinatiefunctionaris

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)