Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Schoolmaatschappelijke stage afgerond PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 05 juni 2011 15:43

Het voetbalseizoen is bijna ten einde, rest ons nog een enkele activiteit en het Vlaardingskampioenschap. Vele scholen hebben de examens achter de rug de roemruchte overgangstentamens komen er weer aan, misschien nog een laatste verslag en dan? VAKANTIE!

Een aantal leerlingen hebben hun schoolmaatschappelijke stage bij CWO afgerond. In totaal waren dat er 9, en 11 verschillende stages. De begeleiders wil ik hierbij bedanken voor de begeleiding aan deze leerlingen, zonder jullie was dit niet mogelijk geweest. Ontzettend bedankt, ik hoop komend seizoen weer een beroep op jullie te mogen doen. Een ieder die zijn of haar stage afgerond heeft, heeft inmiddels het mooie certificaat mogen ontvangen.

Vanaf deze plaats, namens CWO van harte gefeliciteerd!!

Schoolmaatschappelijkestagecoördinator: Hans Westerdijk

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)