Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Geslaagd uitje naar Excelsior Rotterdam PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 10 mei 2011 19:08

Zondag 1 mei gingen we met een groot aantal CWO-ers naar de wedstrijd Excelsior Rotterdam - FC Utrecht. Voor beide ploegen hing er nog genoeg vanaf, FC Utrecht was nog in de race voor Europees voetbal en Excelsior hoopte niet te degraderen.

Na heel wat gepuzzel met de entreekaarten en een douche van de sproeiers bij het Excelsior terrein konden we gaan genieten van de wedstrijd.Dit werd een leuke en spannende pot voetbal, Excelsior was in vorm en de wedstrijd eindigde dan ook in een mooie eindstand van 3 - 1 in het voordeel van Excelsior.Een geslaagd middagje voetbal, niet alleen een mooie pot voetbal gezien, maar het was ook gezellig op de tribune. Onze aanwezigheid werd zelfs aangekondigd door de stadionspeaker en we lieten ons op dat moment uiteraard horen. Leuk dat er flink wat kinderen en ouders zijn mee gegaan.

Tenslotte nog een bedankje aan Bas, de leiders en de mensen die dit mede georganiseerd hebben.

Een supporter.

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)