Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Wat moet CWO zonder hen? PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 01 december 2010 21:27

Velen zijn Desley Dreuning voor geweest en hij is zeker niet de laatste. Desley voetbalt zelf nog in de B-afdeling en heeft maandag 29 november, zijn diploma juniorenscheidsrechter, met de bijbehorende versierselen, in ontvangst mogen nemen. En daar zijn wij, CWO, bijzonder blij mee.

Het aantal scheidsrechters die CWO bezit, staan niet in verhouding met het aantal elftallen die er voetballen. Gezien de groei van de leden komen er meer voetballers op de velden, die dan weer geleid moeten worden. Gelukkig zijn er nog een aantal jongens in opleiding, waarvan gehoopt wordt dat deze net als Desley het diploma mogen gaan behalen. Ontzettend gefeliciteerd Desley! CWO spreekt de wens uit: “dat je het scheidsrechtersembleem vele jaren zult dragen en dat je dit met heel veel plezier zult doen”.

Lenneke Westerdijk, namens het Jeugdbestuur van CWO

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd algemeen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)